Informator i Przewodnik po Chorwacji • Chorwacja autokarem • Trasa Polska - Chorwacja • Wybierane trasy do Chorwacji • Wyszukiwarka wycieczek • Wakacje • Gdzie na Chorwację
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS
iqoption.pl - bonus demo opcje binary
iqoption .pl - program partnerski


chorwacja
Chorwacja autokarem

chorwacja

Możliwości przejazdu autokarem

Przejazd z Polski do Chorwacji autokarem możliwy jest praktycznie tylko w okresie wakacyjnym. Obecnie nie są, bowiem prowadzone stałe połączenia autokarowe pomiędzy Polską i Chorwacją. Wybierając się na letni urlop do Chorwacji watro jednak skorzystać z oferty przewoźników autobusowych. Ceny przejazdu w obie strony wahają się między 400 a 560zł. Cena uzależniona jest głównie od miasta, z którego wyruszmy oraz docelowego miejsca podróży. Wybierając przejazd autokarem mamy przed sobą, co prawda około doby podróży jednak obecnie wszystkie firmy świadczące usługi tego typu zapewniają przejazd luksusowym pojazdem wyposażonym we wszelkie udogodnienia umilające podróż. Osoby decydujące się na przejazd autokarem powinny dokonać rezerwacji biletów z wyprzedzeniem kilku tygodni. Pozwoli to uniknąć niemiłych niespodzianek związanych z brakiem miejsc. Przed zakupieniem biletu dobrze jest również poznać dokładne zasady przewozu bagażu stosowane przez konkretnego przewoźnika. Poszczególny firmy stosują różne zasady odpłatności za przewożony bagaż w zależności od wymiarów i ciężaru bagażu. Podróż autokarem może być najlepszym wyjściem dla osób planujących zabrać z sobą większą ilość bagaży. W takim przypadku przewiezienie autokarem będzie na pewno korzystniejsze od transportu samolotem.

Trasa Polska -Chorwacja

Trasy przejazdu prowadzą najczęściej przez Czechy, Austrie i Słowenie. Znaczna liczba firm oferujących przewozy w okresie wakacyjnym umożliwia znalezienie linii odpowiadającej naszym potrzebom. Pokonywana odległość to średnio około tysiąca kilometrów. Przewoźnicy wybierają zasadniczo najłatwiejsze do pokonania trasy prowadzące głównie autostradami i drogami ekspresowymi. Wybór trasy przejazdu gwarantuje wysoki komfort podróży. W czasie takiej podróży do miejsca spędzenia wakacji nie przewiduje się zasadniczo dłuższych postojów a tym bardziej możliwości zwiedzania. Trasy obsługiwane są, bowiem przez nowoczesne autobusy rejsowe posiadające zarówno urządzenia klimatyzacyjne jak i systemy telewizyjne oraz funkcjonalne toalety. Osoby pragnące zwiedzić interesujące je miejsce powinny zaplanować przerwę w podróży i zaplanować zakup dwóch niezależnych biletów.

Podstawową wadą przejazdu nawet najbardziej luksusowym autokarem jest jednak czas podróży. Wybierając wakacyjne połączenie lotnicze pokonujemy trasę w zaledwie kilka godzin a ponoszone koszty nie są znacznie wyższe. Osoby, które cenią oszczędność czasu powinny zdecydować się, więc raczej na podróż samolotem. Jeżeli uda nam się zakupić bilet lotniczy z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem koszt podróży będzie nawet porównywalny.

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Sebastian Jągowski - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "Chorwacja autokarem", "trasa Polska - Chorwacja", "tanie noclegi w Chorwacji"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje