Informator i Przewodnik po Chorwacji • Wczasy Rogoznica • Kwatery prywatne w Rogoznicy • Rogoznica-apartamenty • Ceny apartamentów • Wakacje • Gdzie na Chorwację
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS
O wakacjach w Chorwacji Wczasy w Chorwacji

Istria Wczasy Istria
Dalmacja Wczasy Dalmacja
Baska Voda Wczasy Baška Voda
Brac Wczasy Brač
Brela Wczasy Brela
Ciovo Wczasy Čiovo
Dubrownik Wczasy Dubrownik
Gradac Wczasy Gradac
Hvar Wczasy Hvar
Krk Wczasy Krk
Kukljica Wczasy Kukljica
Lumbarda Wczasy Lumbarda
Makarska Wczasy Makarska
Nin Wczasy Nin
Novi Vinodolski Wczasy Novi Vinodolski
Okrug Gornji Wczasy Okrug Gornji
Orebic Wczasy Orebić
Pisak Wczasy Pisak
Primosten Wczasy Primošten
Rogoznica Wczasy Rogoznica
Vir Wczasy Vir
Zadar Wczasy Zadar

iqoption.pl - bonus demo opcje binary
iqoption .pl - program partnerski


chorwacja
Wczasy Rogoznica – Chorwacja – wakacje

chorwacja

 

Wycieczki do Rogoznicy

Rogoznica to mała, śródziemnomorska miejscowość, 25 km na południe od Šibenika. Jest to małe osiedle, posiadające: pocztę, pogotowie, sklepy, piekarnie, kafejkę internetową, sklepy z pamiątkami, bazar i rynek rybny. Osiedle znajduje się w lesie sosnowym.

W Rogoznicy jest piękny port, który jest przeznaczony dla różnego rodzaju łodzi i statków. Główna część portu jest zbudowana na sztucznej wyspie, na której jest wieża kontrolna. Przy porcie jest centrum sportowe. Dzięki miejscowym rybakom w Rogoznicy zawsze można kupić świeże ryby.

Plaże w Rogoznicy są: żwirowe, skaliste i betonowe. Żwirowa plaża posiada stopniowe wejście do wody. Rogoznica posiada urozmaicone wybrzeże. Basen znajduje się przy głównej plaży zatoczki.

Tradycyjnym zajęciem mieszkańców jest rybołówstwo. W Rogoznicy jest wiele restauracji, które oferują potrawy z ryb i „owoców morza”. Rogoznica oferuje ciekawe i bogate życie nocne.

Są tam dobre warunki do uprawiania sportów wodnych i rekreacji. W pobliżu miejscowości są małe kąpieliska i zatoczki. W Rogoznicy są: korty tenisowe, boisko do piłki nożnej, szkoła nurkowania, trasy spacerowe i do biegania. Są tam też wypożyczalnie: łodzi, skuterów, rowerów. Miejscowość posiada trasy dla rowerzystów.

Najbardziej znanym zabytkiem w Rogoznicy jest Kościół Św. Jana z Trogiru. W sierpniu w Rogoznicy odbywają się festyny: Rybacka noc i Noc Rogoznicy. Rogoznica to doskonałe miejsce na wakacje z rodziną i przyjaciółmi.

Kwatery prywatne w Rogoznicy:

Apartamenty Radic

Środkowa Dalmacja – Rogoznica Cena za łóżko wynosi od 10 euro za dobę. Na terenie obiektu jest: klimatyzacja, parking, balkon, podwórze, grill, taras. W pobliżu jest plaża betonowa i kamienna.

Apartamenty Danijela

Środkowa Dalmacja – Rogoznica Cena za łóżko wynosi od 11 euro za dobę. W apartamentach są: parking, klimatyzacja, radio, telewizja, lodówka, pralka, balkon, podwórze, garaż, taras. W pobliżu jest plaża betonowa i kamienna.

Apartamenty Braco – Stupin Čeline – Rogoznica

Środkowa Dalmacja – Rogoznica Cena za łóżko wynosi od 9, 37 euro Na terenie obiektu są: parking, klimatyzacja, telewizja, lodówka, balkon, zamrażarka, mikrofalówka, grill, taras. W pobliżu jest plaża betonowa i plaża kamienna.

Apartamenty Bose – Kanica

Środkowa Dalmacja – Rogoznica Cena za łóżko wynosi od 12, 50 euro za dobę. Na terenie obiektu znajdują się: parking, klimatyzacja, radio, telewizja, lodówka, balkon, podwórze, zamrażarka, grill, taras, pościel do dyspozycji. W pobliżu są plaże: piaskowa, betonowa, kamienna.

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Agata Krawiec z Wrocławia - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "wczasy Rogoznica", "kwatery prywatne w Rogoznicy", "ceny apartamentów"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje