Informator i Przewodnik po Chorwacji • Wczasy Pisak – Chorwacja • Odpoczynek w Pisak • Źródła w Pisac • Wyszukiwarka wycieczek • Wakacje • Gdzie na Chorwację
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS
O wakacjach w Chorwacji Wczasy w Chorwacji

Istria Wczasy Istria
Dalmacja Wczasy Dalmacja
Baska Voda Wczasy Baška Voda
Brac Wczasy Brač
Brela Wczasy Brela
Ciovo Wczasy Čiovo
Dubrownik Wczasy Dubrownik
Gradac Wczasy Gradac
Hvar Wczasy Hvar
Krk Wczasy Krk
Kukljica Wczasy Kukljica
Lumbarda Wczasy Lumbarda
Makarska Wczasy Makarska
Nin Wczasy Nin
Novi Vinodolski Wczasy Novi Vinodolski
Okrug Gornji Wczasy Okrug Gornji
Orebic Wczasy Orebić
Pisak Wczasy Pisak
Primosten Wczasy Primošten
Rogoznica Wczasy Rogoznica
Vir Wczasy Vir
Zadar Wczasy Zadar

iqoption.pl - bonus demo opcje binary
iqoption .pl - program partnerski


chorwacja
Wczasy Pisak – Chorwacja – wakacje

chorwacja

 

Wakacyjny odpoczynek w miejscowości Pisak

Pisak jest to mała, turystyczna i rybacka miejscowość. W tej miejscowości są liczne restauracje i kawiarnie, które oferują codziennie miejscowe dania oraz potrawy z „owoców morza”. Można tam spędzić urocze, spokojne wakacje. Jest to bardzo odpowiednie miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi i miłośników sportów wodnych. Można tam nurkować, żeglować, surfować i wynająć łódkę. W tej miejscowości są liczne restauracje i kawiarnie. Pisak to bardzo czysta miejscowość.

Jest tam wiele pięknych plaż. Plaże są piaszczyste, żwirowe i kamieniste. Dno morskie jest w wielu miejscach kamieniste. W miejscowości Pisak są bazy dla nurków i centrum nurkowania. Piaszczyste plaże z łagodnym spadem dna to wspaniałe miejsca do zabaw dla dzieci. Pisak znajduje się w zatoczce. Można tam nurkować, żeglować, surfować i wynająć łódkę.

W miejscowości Pisak są liczne, zimne, podwodne źródła.

W miasteczku jest supermarket, plac targowy, plac ze świeżymi owocami i warzywami. Jest tam bardzo dużo restauracji i kawiarni. Organizowane są wycieczki łodzią na wyspę Brac, albo do pobliskiej Vrulji. W okolicy znajdują się liczne punkty wycieczkowe. W pobliżu są miejscowości wypoczynkowe: Makarska, Brela, Baska Voda, Omis. Miłośnicy dobrej zabawy mogą skorzystać z uroków nocnego życia w pobliskim mieście Omišu, Spilcie, albo w Makarskiej.

W miejscowości Pisak są organizowane wycieczki do słynnych źródeł Vrulje, gdzie można spróbować odświeżającej, zimnej wody mineralnej.

Klimat jest tam łagodny, śródziemnomorski. Bardzo czyste powietrze, które jest w miejscowości Pisak, świetnie wpływa na zdrowie. W miejscowości Pisak można łowić ryby. W okolicy można też organizować wycieczki na wspinaczkę górską.

Kwatery prywatne w Pisak

W Pisku znajdują się kwatery prywatne, apartamenty oraz pensjonaty, które gwarantują turystom spokojny i relaksujący wypoczynek.

Apartamenty Sliskovic – Pisak

Południowa Dalmacja – Makarska

Cena za jedno łóżko wynosi od 10 euro za dobę. Jest to bardzo ładna willa, położona w pięknym ogrodzie. Na terenie obiektu są: parking, klimatyzacja, telewizja, lodówka, pralka, balkon, podwórze, grill. Do dyspozycji gości jest pościel. W pobliżu jest plaża: betonowa i kamienista.

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Agata Krawiec z Wrocławia - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "wczasy Pisak – Chorwacja", "odpoczynek w Pisak", "źródła w Pisac"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje