Informator i Przewodnik po Chorwacji • Wczasy Okrug Gornji • Niezbędne Informacje • Informacje o Okrug Gornji • UNESCO dla Trogiru • Wakacje • Gdzie na Chorwację
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS
O wakacjach w Chorwacji Wczasy w Chorwacji

Istria Wczasy Istria
Dalmacja Wczasy Dalmacja
Baska Voda Wczasy Baška Voda
Brac Wczasy Brač
Brela Wczasy Brela
Ciovo Wczasy Čiovo
Dubrownik Wczasy Dubrownik
Gradac Wczasy Gradac
Hvar Wczasy Hvar
Krk Wczasy Krk
Kukljica Wczasy Kukljica
Lumbarda Wczasy Lumbarda
Makarska Wczasy Makarska
Nin Wczasy Nin
Novi Vinodolski Wczasy Novi Vinodolski
Okrug Gornji Wczasy Okrug Gornji
Orebic Wczasy Orebić
Pisak Wczasy Pisak
Primosten Wczasy Primošten
Rogoznica Wczasy Rogoznica
Vir Wczasy Vir
Zadar Wczasy Zadar

iqoption.pl - bonus demo opcje binary
iqoption .pl - program partnerski


chorwacja
Wczasy Okrug Gornji - Chorwacja - wakacje

chorwacja

 

Podstawowe informacje o Okrug Gornji

Okrug Gornij to miejscowość turystyczna położona na przepięknej wyspie Ciovo, nieopodal miasta Trogir. Główną atrakcją tego kurortu jest dostęp do naprawdę czystych plaż i wody morskiej. Dzięki temu przyjeżdżają tu turyści z całego świata, aby choć przez kilka dni nacieszyć się malowniczymi widokami i opalać w blasku chorwackiego słońca.

Do Okrug Gornji co roku przyjeżdża rzesze młodych turystów – między innymi ze względu na cenę, ale także pakiet atrakcji – jak szkoły windsurfingu czy nurkowania, zlokalizowane niedaleko od baz noclegowych.

Okrug Gornji jako baza wypadowa do zwiedzania Chorwacji

Turyści, którzy chcą zaoszczędzić na noclegu, a jednocześnie nie rezygnować z wielu wygód oferowanych przez hotele i apartamenty, powinni właśnie tu udać się na wakacyjny wypoczynek. Miejscowość ta położona jest w pobliżu większych kurortów, w których cena pobytu bardzo często jest dużo wyższa niż w Okrug Gornij. Jednocześnie dobra komunikacja i połączenia między sąsiednimi miasteczkami, zapewniają nam dogodny transport i możliwość zwiedzania ciekawszych, a przez to droższych miejsc.

Wycieczki poza Okrug Gornji

Warto więc podczas pobytu w Okrug Gornji wykupić pakiet wycieczek fakultatywnych. Miedzy innymi do pobliskiego Trogiru. Stare miasto Trogiru zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, co stanowi dowód, jak atrakcyjna jest to miejscowość. Podczas pobytu warto zobaczyć Bramę Lądową, Pałac Cipiko czy Katedrę św. Wawrzyńca.

Jeziora Plitwickie, to kolejny obowiązkowy punkt wycieczek podczas pobytu w Okrug Gornji. Znajduje się tam również liczący prawie 80 metrów wysokości wodospad, znajdziemy tam również mniejsze wodospady – specjaliści naliczyli ich około 100.

Fish Picnic, to ostatnia propozycja dla turystów spędzających swój urlop w Okrug Gornij. W ramach ceny (około 100zł od osoby) mamy zapewniony rejs statkiem po morzu, obiad złożony z ryb wyłowionych na tym statku oraz możliwość kąpieli na oddalonych plażach, z dala od turystów. Rejs ten stanowi również nie lada atrakcję – malownicze zatoczki, przepiękne widoki na pobliskie zabytki – to wszystko gwarantuje nam dobrą zabawę podczas Fish Picnic.

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Anna Prabucka - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "wczasy Okrug Gornji", "informacje o Okrug Gornji", "tanie noclegi w Chorwacji"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje