Informator i Przewodnik po Chorwacji • Wczasy Novi Vinodolski • Wakacyjne atrakcje • Dla turystów Novi Vinodolski • Wyszukiwarka wycieczek • Wakacje • Gdzie na Chorwację
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS
O wakacjach w Chorwacji Wczasy w Chorwacji

Istria Wczasy Istria
Dalmacja Wczasy Dalmacja
Baska Voda Wczasy Baška Voda
Brac Wczasy Brač
Brela Wczasy Brela
Ciovo Wczasy Čiovo
Dubrownik Wczasy Dubrownik
Gradac Wczasy Gradac
Hvar Wczasy Hvar
Krk Wczasy Krk
Kukljica Wczasy Kukljica
Lumbarda Wczasy Lumbarda
Makarska Wczasy Makarska
Nin Wczasy Nin
Novi Vinodolski Wczasy Novi Vinodolski
Okrug Gornji Wczasy Okrug Gornji
Orebic Wczasy Orebić
Pisak Wczasy Pisak
Primosten Wczasy Primošten
Rogoznica Wczasy Rogoznica
Vir Wczasy Vir
Zadar Wczasy Zadar

iqoption.pl - bonus demo opcje binary
iqoption .pl - program partnerski


chorwacja
Wczasy Novi Vinodolski - Chorwacja - wakacje

chorwacja

Wypoczynek w Novi Vinodolski

Miasteczko Novi Vinodolski określane jest, jako malownicze miejsce scedzenia urlopu. Miasto z pośród miejscowości wypoczynkowych wyróżnia klasyczna starówka z wąskimi uliczkami. Historyczne centrum miasta znajduje się blisko rzymskiej twierdzy Leopar. Kościół św. Filipa i Jakuba wyróżnia się białą 36-metrową wieżą widoczną z praktycznie każdego punktu miasteczka. Znajdując się na placu obok kościoła mamy możliwość delektowania się widokiem na morze oraz wyspę KrK.

Wakacyjne atrakcje miasteczka Novi Vinodolski

Turyści przebywający w tym mieście mają możliwość spędzenia czasu w jednej z wielu klimatycznych kawiarni. Uliczki miasta pełne są miejsc o niepowtarzalnym nastroju. Smakosze odnajdą w czasie wakacyjnego pobytu wspaniałe regionalne smaki. Podawana jako pierwsze danie zupa maneštra jest rodzajem zupy jarzynowej nierzadko podawanej z kawałkami mięsa. Wakacyjne wrażenia kulinarne zapewniają również kroštule będące rodzajem słodkich ciastek. Nocne życia miasta oferuje wypoczywającym turystą zabawę w jednej z wielu dyskotek. W małym porcie rybackim przez cały rok kołyszą kolorowe kutry rybackie nadające temu miastu specyficznej kolorystyki.

Wakacje w rejonie Novi Vinodolski

Turyści ceniący aktywny wypoczynek znajdą szeroką ofertę rekreacyjną. Wokół miasto stworzono sieć ścieżek zarówno pieszych jak i rowerowych, dzięki którym turyści mają możliwość bliższego poznania okolicznych terenów. Wody okalające miasto to nie tylko znakomite miejsce do windsurfingu cenione przez amatorów deski ze względu na sprzyjający temu sportowi prąd morski. W przybrzeżnych wodach udostępniono również dla turystów blisko czterdzieści miejsc gdzie mogą legalnie nurkować i podziwiać wspaniałości podwodnej przyrody. Region miasta Novi Vinodolski polecany jest również wędkarzom. Władze miasta dbając o wygodę wypoczywających umożliwiają zdobycie dokumentów pozwalających na przystąpienie do wędkowania zarówno na morzu jak i na wodach śródlądowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów punkty te czynne są cała dobę. Ograniczenia w wędkowaniu dotyczą połowu niektórych gatunków ryb, przykładowo możemy złowić tylko jednego tuńczyka dziennie. Jak na całym wybrzeżu mamy możliwość spędzenia wakacji na plaży oddając się przyjemności opalania oraz kąpieli w czystym i zawsze ciepłym morzu.

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Sebastian Jągowski - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "wczasy Novi Vinodolski", "wakacyjne atrakcje", "dla turystów Novi Vinodolski"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje