Informator i Przewodnik po Chorwacji • Wczasy Istria • W regionie Kvarner • Istria wypoczynek • Wyszukiwarka wycieczek • Turystyczna Istria • Gdzie na Chorwację
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS
O wakacjach w Chorwacji Wczasy w Chorwacji

Istria Wczasy Istria
Dalmacja Wczasy Dalmacja
Baska Voda Wczasy Baška Voda
Brac Wczasy Brač
Brela Wczasy Brela
Ciovo Wczasy Čiovo
Dubrownik Wczasy Dubrownik
Gradac Wczasy Gradac
Hvar Wczasy Hvar
Krk Wczasy Krk
Kukljica Wczasy Kukljica
Lumbarda Wczasy Lumbarda
Makarska Wczasy Makarska
Nin Wczasy Nin
Novi Vinodolski Wczasy Novi Vinodolski
Okrug Gornji Wczasy Okrug Gornji
Orebic Wczasy Orebić
Pisak Wczasy Pisak
Primosten Wczasy Primošten
Rogoznica Wczasy Rogoznica
Vir Wczasy Vir
Zadar Wczasy Zadar

iqoption.pl - bonus demo opcje binary
iqoption .pl - program partnerski


chorwacja
Wczasy Istria - Chorwacja - wakacje

chorwacja

Region turystyczny Istria

Pomiędzy zatokami Triesteńską oraz Kvarnerską znajduje się przypominająca swoimi kształtem serce Istria. Stanowi ona wspaniałe miejsce na letni wypoczynek. Turyści lubiący nocną zabawę znajdą dla siebie wiele dyskotek i klubów. Już jednak po pokonaniu kilkunastu kilometrów znajdziemy się w świecie zagubionych malutkich miasteczek pełnych wąskich krętych uliczek. Rejon pełen jest znakomitych winnic a w ogrodach możemy podziwiać wspaniałe palmy i magnolie. Region był kolonizowany intensywnie przez Cesarstwo Rzymskie, czego dowodem jest amfiteatr w Puli mogący w czasach swej świetności pomieścić ponad 20tys.widzów. Obok Rzymskiego Koloseum jest to najlepiej zachowany rzymski amfiteatr.

Aktywny wypoczynek w Istri

Hotele w regionie Istri posiadają znakomitą ilość obiektów sportowych umożliwiających aktywny wypoczynek. Uroki półwyspu można podziwiać w czasie rowerowych wycieczek dzięki dobrze rozwiniętej sieci ścieżek rowerowych. Wielbiciele trekkingu mają do wyboru liczne trasy oferujące niezapomniane widoki. Fenomenalne wybrzeże, słoneczna pogoda i korzystne wiatry zapewniają znakomite warunki do uprawiania windsurfingu. Czyste wody Adriatyku skrywają bajeczne rafy i jaskinie gwarantujące niezatarte wrażenia z wakacji. Wspinacze docenią strome zbocza i skały, wąwozy oraz trudne górskie szlaki, które zawsze dostarczają, znacznej dawki adrenaliny. Entuzjaści sportów ekstremalnych mają możliwość spróbowania swoich sił również w paralotniarstwie oraz kolarstwie górskim. Możemy również rozpocząć przygodę z paintballem korzystając ze znakomicie przygotowanych pól do gry.

Wypoczynek w regionie Kvarner

Obszar turystyczny znany, jako Kvarner obejmuje swoim zasięgiem zarówno góry pas wybrzeża jak i liczne wyspy. Dzięki swojej lokalizacji region Kvarner oferuje turystą, zróżnicowaną ofertę turystyczną dostosowaną do szerokiego wachlarza zainteresowań wypoczywających osób. Turyści wypoczywający w tym regionie mogą wybierać między rozkoszami kąpieli morskich, poznawaniem specyfiki wyspiarskiego życia lub cieszyć się spacerami w regionie Górskiego Kotaru. W rejonie oprócz wielu kompleksów hotelowych oraz około 12tys kwater prywatnych znajduje się również około 50 campingów przeznaczonych dla zmotoryzowanych turystów. W sezonie zimowym góry oferują możliwość spędzania wakacji na nartach i prawdziwego białego szaleństwa.

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Sebastian Jągowski - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "wczasy Istria", "Istria wypoczynek", "tanie noclegi w Chorwacji"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje