Informator i Przewodnik po Chorwacji • Wczasy Gradac • Baza noclegowa w Gradac • idealne wczasy w Chorwacji • Dlaczego do Gradac? • Wakacje • Gdzie na Chorwację
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS
O wakacjach w Chorwacji Wczasy w Chorwacji

Istria Wczasy Istria
Dalmacja Wczasy Dalmacja
Baska Voda Wczasy Baška Voda
Brac Wczasy Brač
Brela Wczasy Brela
Ciovo Wczasy Čiovo
Dubrownik Wczasy Dubrownik
Gradac Wczasy Gradac
Hvar Wczasy Hvar
Krk Wczasy Krk
Kukljica Wczasy Kukljica
Lumbarda Wczasy Lumbarda
Makarska Wczasy Makarska
Nin Wczasy Nin
Novi Vinodolski Wczasy Novi Vinodolski
Okrug Gornji Wczasy Okrug Gornji
Orebic Wczasy Orebić
Pisak Wczasy Pisak
Primosten Wczasy Primošten
Rogoznica Wczasy Rogoznica
Vir Wczasy Vir
Zadar Wczasy Zadar

iqoption.pl - bonus demo opcje binary
iqoption .pl - program partnerski


chorwacja
Wczasy Gradac - Chorwacja - wakacje

chorwacja

 

Dlaczego warto wyjechać do Gradac?

Gradac jest malowniczym miasteczkiem turystycznym położonym wzdłuż słynnej Riwiery Makarskiej, oddalony o blisko 15 km od Ploce oraz 40 km od Makarskiej. Oprócz zysków z turystyki, mieszkańcy Gradac trudnią się rybołówstwem, rolnictwem oraz opieką nad licznymi w tej okolicy – gajami oliwnymi. Gradac zasłynął w świecie z najdłuższej, wzdłuż Riwiery Makarskiej, plaży – liczącej około 3000 metrów. Oprócz miejsc do opalania się, plaża ta oferuje także kąt dla nudystów. Na jej terenie znajdziemy również szkółki nurkowania, gdzie początkujący nurkowie będą mogli poznać tajniki tego przepięknego sportu.

Baza noclegowa w Gradac

Dzięki dużemu zainteresowaniu turystów, w Gradac rozwinęła się baza noclegowa. Oprócz pól namiotowych (oferta głównie dla młodzieży i oszczędnych podróżników) przyjeżdżający mogą nocować w kwaterach prywatnych lub hotelach. Szczególnie atrakcyjne są te położone nieopodal dostępu do morza, z prywatnym dostępem do plaży.

Wycieczki fakultatywne z Gradac

Planując dłuższy pobyt w Gradac, warto zastanowić się nad wykupieniem wycieczek fakultatywnych, aby podczas pobytu w Chorwacji zobaczyć również okoliczne miejscowości - ujmujące swoją architekturą i roślinnością. Spośród godnych polecenia tras, warto polecić wycieczkę do Korcula. To tu urodził się legendarny Marco Polo – wenecki podróżnik. Najstarszą dzielnicę miasto wybudowano już w XIII wieku, a cześć budowli zachowała się do dnia dzisiejszego – dzięki temu Korcula zachwyca budynkami i przepiękną panoramą miasta.

Z Gradac możemy również wybrać się na wyspę Hvar, nazywaną również lawendową wyspą od ogromnych pól uprawnych tej rośliny. Hvar, choć niewielka, oferuje naprawdę bogaty wybór atrakcji – począwszy od czystych plaż i dostępu do morza, przez malownicze miejsca na wieczorne spacery, aż do szkółek windsurfingu czy nurkowania. Przebywając w Hvar, warto udać się do jednej z wielu tutejszych winnic, aby posmakować oryginalnego, chorwackiego wina.

Gradac daje nam również możliwość podróży do słynnego Dubrownika – jednego z piękniejszych miast w basenie Morza Śródziemnego wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Anna Prabucka - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "tanie wakacje w Chorwacji", "wczasy Gradac", "baza noclegowa w Gradac"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje