Informator i Przewodnik po Chorwacji • Plaże w Chorwacji • Najpiękniejsze plaże Chorwacji • Atrakcyjne plaże Chorwacji • Wyszukiwarka wycieczek • Wakacje • Gdzie na Chorwację
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS
iqoption.pl - bonus demo opcje binary
iqoption .pl - program partnerski


chorwacja
Plaże w Chorwacji

chorwacja

 

Jakie są najpiękniejsze i najlepsze plaże w Chorwacji?

Chorwacja słynie z przepięknych, czystych plaż, dobrego dostępu do morza oraz wody o znacznie lepszej jakości niż w Bałtyku. Z tego powodu, co roku do Chorwacji przyjeżdżają rzesze turystów, aby nacieszyć się tutejszym słońcem i malowniczymi plażami. Przedstawiamy przegląd 10 najlepszych plaż w całej Chorwacji.

Split - plaże

Chociaż nie cieszy się dużym zainteresowaniem przyjezdnych, Split oferuje naprawdę ładne plaże i nadmorskie promenady spacerowe – pełne śródziemnomorskiej roślinności, zacienionych alejek i widoku na zatokę nieopodal wzgórza.

Trogir - plaże

Nazywane chorwacką Wenecją, Trogir zapewnia wygodny port dla statków i jachtów, a także wiele nadmorskich kawiarenek i restauracji. Plaże są piaszczyste i bardzo często przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi (brodziki).

Mali Losinj - plaże

Malownicze zatoczki zachwycą każdego, istnieje tu również bogata oferta pensjonatów nadmorskich i hoteli, gdzie zmęczeni po całym dniu wrażeń, będziemy mogli odpocząć i zebrać siły na kolejny dzień podróży.

Rovinj - plaże

Powstałe w średniowieczu miasteczko cieszy się rosnącą popularnością wśród turystów. Nic dziwnego – zachwycają tu wygodne plaże oraz malutkie uliczki. Niestety – na urlop do Rovinj przyjeżdża wielu turystów, co oznacza że wiele obiektów jest przepełnionych. Warto przyjechać tu wiosną lub na jesień, kiedy zainteresowanie noclegiem jest mniejsze.

Dubrownik - plaże

Jedna z najsłynniejszych chorwackich miejscowości. Niewielki port – w sam raz dla jachtów, malownicze zatoczki i wygodne zejście do morza – zapewnią nam atrakcyjny pobyt w tej miejscowości.

Vodice - plaże

Oprócz luksusowych hoteli i pensjonatów oraz wygodnych, czystych plaż, Vodice słynie ze źródeł słodkiej wody – podobno pomaga przy leczeniu bezpłodności.

Savudrija - plaże

Cieszy się głównie zainteresowaniem ze strony Słowaków, ponieważ położona jest w pobliżu granicy z tym państwem. Mimo to nie jest przeludnioną miejscowością, co daje nam gwarancję ciszy i spokoju podczas urlopu.

Punat - plaże

Przepiękne plaże położone nad malowniczą zatoką to główna zaleta wypoczynku w tym miejscu. Oprócz tego na turystów czekają jachty do wynajęcia , winnice i gaje oliwne.

Primosten - plaże

Zbudowane jeszcze w średniowieczu, Primosten to wymarzone miejsce na letni wypoczynek. Plaże otoczone rozległymi winnicami i lasami sosnowymi gwarantują nam przepiękne widoki na wybrzeże.

Riwiera Makarska - plaże

Okolice tej Riwiery są uznawane przez turystów za najpiękniejsze i najbardziej wygodne plaże w Chorwacji. Makarska, Brela czy Tucepi to miejscowości, które zapewnią nam atrakcyjny pobyt podczas letniego urlopu w Chorwacji.

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Anna Prabucka - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "plaże w Chorwacji", "najpiękniejsze plaże Chorwacji", "atrakcyjne plaże Chorwacjii"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje