Informator i Przewodnik po Chorwacji • wille Chorwacja-wynajem • ceny wynajmu willi w Chorwacji • wille w Chorwacji-komfort i jakość • Wyszukiwarka wycieczek • Wakacje • Gdzie na Chorwację
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS

Chorwacja Noclegi:

noclegi i zakwaterowanie Apartamenty na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Domki Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Hotele Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Kempingi Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Kwatery prywatne na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Wille na Chorwacji


chorwacja
Wille Chorwacja - Wynajem - Ceny

chorwacja

 

Wille w Chorwacji

Jednym z najpopularniejszych sposobów zakwaterowania na wakacje w Chorwacji jest wynajęcie willi. Chorwackie rozumienie tego pojęcia nieco odbiega od europejskiego ujęcia i willa wcale nie musi być molochem. Jest to raczej określenie komfortu jako pewnych dodatkowych udogodnień.

Otwarta brama

Jest jedna rzecz, o której powinniśmy pamiętać jadąc do Chorwacji. Większość wynajmowanych willi nie posiada nawet zamykanych drzwi. To wynik wielkiego mieszania kultur a przede wszystkim dbałości o turystów. Nawet jeśli drzwi można zamknąć- nikt tego nie robi, bo Chorwacja to bezpieczne miejsce a można w ten sposób urazić gospodarzy.

Na co zwrócić uwagę szukając willi do wynajęcia?

Każda willa, podobnie zresztą jak inne formy zakwaterowania, jest oznakowana czy posiada pewne określone wygody. Przed wynajęciem warto zorientować się co do:

– konieczności oszczędności wody (dość popularne)
– dostępności połączenia internetowego- na przykład wi-fi lub LAN
– telewizji satelitarnej
– łazienki lub kabiny prysznicowej
– możliwości dostawienia łóżek
– klimatyzacji
– dostępności innych udogodnień: basenu, kortu tenisowego, mini golfa

Komfort

Większość europejczyków przyjeżdżających do Chorwacji dziwnie czuje się nie mogąc zamknąć drzwi, jednak wszelkie względy jakimi goście darzą gospodarzy szybko zmniejszają ten dyskomfort.

Cena a jakość

W zależności od jakości i komfortu wynajmowanej nieruchomości zmienia się też cena. Zazwyczaj nie ma się do czynienia z jakimś skokowym wzrostem ceny, jednak można łatwo zauważyć, że różnice pomiędzy blisko położonymi miastami mogą sięgnąć nawet kilkudziesięciu procent ceny.

Jakość czy cena?

To, jakiego standardu willę wynajmiemy zależy tylko od nas i naszych potrzeb, jednak warto się zastanowić, czy planując aktywnie spędzać czas opłaca się wynajmować willę. W Chorwacji czas płynie inaczej i noce są zdecydowanie piękniejsze niż te, do których się przyzwyczailiśmy, nie mówiąc już o tym, że daleko cieplejsze. Zastanówmy się, czy w ogóle będziemy mieli czas na sen- zwłaszcza, jeśli wybieramy się do Chorwacji po raz pierwszy.

Skąd ogłoszenie?

Masę ogłoszeń wynajmu możemy znaleźć w internecie. Dostęp do zdjęć i możliwość szybkiego kontaktu sprawiają, że jest to najdogodniejszy sposób poszukiwania willi do wynajęcia.

Cena wynajmu

Ceny wynajmu mogą być bardzo różne. Przeciętnie będziemy potrzebowali około stu Euro na każdą noc na osobę, choć można znaleźć nieco tańsze oferty oraz takie, gdzie za dobę przyjdzie nam zapłacić nawet kilkaset Euro.

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Robert Wąsik - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "wille Chorwacja-wynajem", "ceny wynajmu willi w Chorwacji", "wille w Chorwacji-komfort i jakość"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje