Informator i Przewodnik po Chorwacji • Kwatery Brac - Wyspa Brač - Chorwacja - pokoje prywatne • Wakacyjna wyspa Brač • Zakwaterowania poza hotelami • Gdzie na Chorwację
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS

Chorwacja Noclegi:

noclegi i zakwaterowanie Apartamenty na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Domki Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Hotele Na Chorwacji

noclegi i zakwaterowanie Kempingi Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Kwatery prywatne na Chorwacji

Baska Voda kwatery prywatne i pokoje Baška Voda
Wyspa Brac kwatery prywatne i pokoje Brač
Brela kwatery prywatne i pokoje Brela
Wyspa Ciovo kwatery prywatne i pokoje Čiovo
Dubrownik kwatery prywatne i pokoje Dubrownik
Gradac kwatery prywatne i pokoje Gradac
Wyspa Hvar kwatery prywatne i pokoje Hvar
Wyspa Krk kwatery prywatne i pokoje Krk
Kukljica kwatery prywatne i pokoje Kukljica
Lumbarda kwatery prywatne i pokoje Lumbarda
Makarska kwatery prywatne i pokoje Makarska
Nin kwatery prywatne i pokoje Nin
Novi Vinodolski kwatery prywatne i pokoje Novi Vinodolski
Okrug Gornji kwatery prywatne i pokoje Okrug Gornji
Orebic kwatery prywatne i pokoje Orebić
Pisak kwatery prywatne i pokoje Pisak
Primosten kwatery prywatne i pokoje Primošten
Rogoznica kwatery prywatne i pokoje Rogoznica
Wyspa Vir kwatery prywatne i pokoje Vir
Zadar kwatery prywatne i pokoje Zadar


noclegi i zakwaterowanie Wille na Chorwacji


chorwacja
Kwatery Brac - Wyspa Brač - Chorwacja - pokoje prywatne

chorwacja

Wakacyjna wyspa Brač

Położona w środkowej Dalmacji wyspa Brač stanowi jedno z głównych chorwackich centrów turystycznych. Łaskawy klimat będący wynikiem wpływu morza śródziemnego oferuje turystom aż 130dni bez żadnej chmurki. Wakacyjną przygodę rozpoczynamy przylatując na wyspę samolotem. Mamy również możliwość skorzystania z jednego z wielu połączeń promowych.

Chorwacki Brač znakomitym miejscem wypoczynku

Wyspa oferuje formy wypoczynku dostosowane do najdziwniejszych nawet przyzwyczajeń turystów. Znaczna część gości przybywa, aby obejrzeć niecodzienne zjawisko, jakim jest plaża Złoty róg, która wdziera się na 600m w głąb morza śródziemnego. Urlop na tej wyspie to nie tylko opalanie. Chorwaci przygotowali jednocześnie szeroką ofertę różnorodnych atrakcji. Należy wymienić na pewno surfowanie oraz nurkowanie. W czasie urlopu możemy dopiero rozpoczynać przygodę z nurkowaniem. Pomoże nam w tym jedna z licznych na wyspie szkół nurków. Regionalna kuchnia podaje turystom dania niejednokrotnie całkowicie odmienne od tych podawanych w Hotelach. Przysmakiem polecanym internautom jest Butalec. Jest to udziec barani natarty aromatycznymi ziołami i zalany białym winem. Popularna jest również w śród turystów duszona jagnięcina oraz liczne sery. Wyspa posiada także własna winnice produkujące dobre jakościowe wina.

Możliwości zakwaterowania poza hotelami

Ciekawą alternatywę dla hoteli stanowią różnego rodzaju kwatery prywatne. Szeroka oferta jest dopasowana do możliwości finansowych różnych osób przyjeżdżających na wakacje. Wybierając kwaterę prywatną szczególnie poza sezonem wakacyjnym mamy możliwość negocjowania ceny wynajmu, co może pozytywnie wpłynąć na koszty wycieczki. Wynajmując nocleg z wyprzedzeniem poprzez internetowe systemy rezerwacji mamy również możliwość zapewnienia sobie noclegu z dużym wyprzedzeniem po konkurencyjnych cenach. Korzystając z takiej możliwości i mając odrobinę szczęścia możemy zapewnić sobie tygodniowy nocleg dla czteroosobowej rodziny w przyzwoitych warunkach za około 1000zł. Jeżeli zaś możemy na nocleg przeznaczyć około dwóch i pół tysiąca za tygodniowy pobyt mamy do dyspozycji apartament o powierzchni 115m2 w willi Rodos. W pełni wyposażony we wszelkie udogodnienia łącznie z klimatyzacją dla każdego pomieszczenia. Apartament posiada również taras widokowy oraz wydzielone miejsca parkingowe.

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Sebastian Jągowski - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "Wyspa Brač", "kwatery Brac", "zakwaterowania poza hotelami"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje