Informator i Przewodnik po Chorwacji • Ceny domków- opinie • Cennik kempingów • Kempingi dla naturystów • Wyszukiwarka wycieczek • Wakacje • Gdzie na Chorwację
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS

Chorwacja Noclegi:

noclegi i zakwaterowanie Apartamenty na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Domki Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Hotele Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Kempingi Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Kwatery prywatne na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Wille na Chorwacji


chorwacja
Kempingi (Campingi) - Chorwacja - ceny - opinie

chorwacja

Campingowa (kempingowa) Chorwacja.

Na Chorwację możemy też wybrać się w gronie przyjaciół czy dobrych znajomych, wówczas na nocleg doskonale nadadzą się pola campingowe. Można na nich rozbić własne namioty lub zamieszkać we własnej przyczepie. Do swojej dyspozycji mamy też przygotowane dla gości domki campingowe (kempingowe).

Szacuje się ogólnie, iż w całej Chorwacji znajduje się dobrze ponad 500 campingów. Kilkanaście z nich, jest na tyle dużych, że przypominają one bardziej niewielkie miasteczka turystyczne niż typowe pola campingowe.

Największy i najczęściej odwiedzany camping znajduje się w miejscowości Umag. Jego nazwa to Park Umag a jego cała powierzchnia wynosi 127 ha. Jednocześnie może tam pomieścić się co najmniej 6000 osób.

Innym równie sławnym campingiem jest LANTERNACAMP o powierzchni 80 ha. Na jego obszarze może jednocześnie znajdować się nawet 9000 osób!

Kempingi dla naturystów.

Ciekawostką dotyczącą campingów na Chorwacji są specjalne pola kempingowe wydysponowane dla naturystów. Jest ich co najmniej kilkanaście. Znajdują się one między innymi na Istrii, w Kvarnerze oraz na Dalmacji. Są to miejsca ściśle strzeżone. Osoby tam przebywające, nie muszą obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Do własnej dyspozycji mają oni też wydzielone specjalne plaże, na których także panuje spokój i jest bezpiecznie.

Cennik kempingów.

Ceny jakie obowiązują na kempingach chorwackich różnią się między sobą nie tylko wysokością ale przede wszystkim sposobem naliczania kosztów. Pierwszym ze sposobów jest tak zwana opłata za parcelę; w cenę wliczone jest korzystanie z prądu lub wody (ta druga opcja dotyczy głównie osób, które przyjeżdżają z własną przyczepą). Im bliżej morza – cena parceli jest wyższa, im bardziej w głąb pola – cena spada. Koszta zaczynają się średnio od 14-15 Euro za dzień.

Druga forma płatności to osobna opłata za ilość osób, samochód, możliwość korzystania z prądu. Ceny wahają się tutaj w granicach między 41 a 150 Euro.

Udany wypoczynek z rodziną? – tylko Chorwacja!

Pobyt w Chorwacji to niezapomniane wrażenia i wspomnienia, które pozostają w nas na bardzo długi czas. Dobrze, jeśli będą w nich obecni bliscy nam ludzie na przykład: rodzina, przyjaciele czy dobrzy znajomi, z którymi o zabawę na poziomie nie trudno.
W zależności od naszych osobistych upodobań, możemy wybrać się na nasz wypoczynek w sposób tradycyjny: własnym środkiem transportu (typu samochód osobowy) wyznaczając dokładnie po drodze przystanki lub ustalając czas przybycia do miejsca, gdzie będziemy nocować i mieszkać w czasie naszego pobytu. Wtedy też najlepiej zabrać ze sobą całą rodzinę. Takie „familijne” wakacje to naprawdę powód do zadowolenia dla każdego uczestnika wyjazdu a także okazja do lepszej integracji. Wybierając się całą rodziną, najlepiej zatrzymać się w apartamencie lub domu wczasowym bądź też w hotelu z wszelkimi wygodami. Tego typu lokali zarówno na samej Chorwacji jak i na pobliskich wyspach, nie brakuje. Należy wówczas liczyć się ze sporymi kosztami.

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Tamara Rosłoń - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "domki campingowe (kempingowe)", "kempingi (campingi) - Chorwacja", "ceny domków-opinie"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje