Informator i Przewodnik po Chorwacji • Hotele Rogoznica – Chorwacja • Niezbędne Informacje • Rogoznica i okolice • Braco Apartments • Wakacje • Gdzie na Chorwację
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS

Chorwacja Noclegi:

noclegi i zakwaterowanie Apartamenty na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Domki Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Hotele Na Chorwacji

Baska Voda hotele Baška Voda
Wyspa Brac hotele Brač
Brela hotele Brela
Wyspa Ciovo hotele Čiovo
Dubrownik hotele Dubrownik
Gradac hotele Gradac
Wyspa Hvar hotele Hvar
Wyspa Krk hotele Krk
Kukljica hotele Kukljica
Lumbarda hotele Lumbarda
Makarska hotele Makarska
Nin hotele Nin
Novi Vinodolski hotele Novi Vinodolski
Okrug Gornji hotele Okrug Gornji
Orebic hotele Orebić
Pisak hotele Pisak
Primosten hotele Primošten
Rogoznica hotele Rogoznica
Wyspa Vir hotele Vir
Zadar hotele Zadar


noclegi i zakwaterowanie Kempingi Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Kwatery prywatne na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Wille na Chorwacji


chorwacja
Hotele Rogoznica – Chorwacja

chorwacja

Gdzie warto przenocować i zamieszkać?

Poszukując dla siebie miejsca do noclegu warto między innymi zwrócić uwagę na Braco Apartments oferujący swoim gościom, wygodne i nowocześnie urządzone pokoje ze stałym dostępem do Internetu. Goście mają do swojej dyspozycji takie dodatkowe atrakcje jak: grill, sporty wodne. Hotel ten jest rekomendowany i polecany zarówno osobom które przybywają samotnie jak i dla rodzin z małymi dziećmi, grup turystycznych a także jako wymarzone miejsce w czasie podróży poślubnej. Opłata za dzień / osobę waha się między 19 a 44 Euro, w zależności od standardu pokoju i udogodnień jakie on posiada.
Innym równie atrakcyjnym chociaż o niższym nieco standardzie, godnym uwagi miejscem noclegowym jest Vila Dama. Cena pobytu waha się w granicach między 64 a 135 Euro.

Rodzinne wakacje w Dalmacji

Dalmacja to jedna z piękniejszych krain geograficznych, należąca do Chorwacji. Łagodny klimat, urocze widoki, ciągnące się kilometrami czyste piaszczyste i żwirowe plaże oraz przyjazne dla turystów otoczenie to główne atuty, którymi może poszczycić się właśnie Dalmacja. Jest to jednocześnie najlepsze miejsce do rodzinnych wyjazdów lub do weekendowych wypadów z aktywnymi znajomymi.
Decydując się na wyjazd w ten obszar, warto zatrzymać się w jednym z bardziej urokliwych miejscowości o nazwie Rogoznica.

Rogoznica i okolice.

Rogoznica to jeden z mniej gwarnych ośrodków turystyki chorwackiej – a ściślej mówiąc dalmackiej. Jest to wręcz idealne miejsce na rodzinne wakacje. Miejsc do tradycyjnie pojętego wypoczynku nad morzem (dodajmy czystym o wręcz lazurowym zabarwieniu), tu w Rogoznicy nie brakuje. Znajdziemy tutaj zarówno piękne, piaszczyste, szerokie plaże; promenady i spacerniki jak i przytulne kawiarnie, restauracje i pizzerie gdzie można miło i sympatycznie spędzić czas wolny w gronie rodzinnym.
Dla osób, które wybierają się wraz ze znajomymi, na krótki weekendowy lub kilkudniowy wyjazd, Rogoznica i jej okolice także mają wiele do zaoferowania. Osoby lubiące aktywny wypoczynek mogą na przykład wybrać się na pieszą wycieczkę, specjalnie oznakowanymi szlakami do sąsiadującego z miejscowością Narodowego Parku Krka.
Miłośnicy historii i kultury, powinni zaś wybrać się obowiązkowo do sąsiadującego z Rogoznicą Trogirem – miastem, które znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

Co warto obejrzeć?

Osoby odwiedzające Rogoznicę mogą być przekonane, iż będzie to jedna z bardziej trafnych decyzji w ich życiu, gdyż ani przez chwilę nie będą się mogli tam nudzić. Największą chlubą miejscowości jest piękna, żwirowo-skalista plaża oraz ciągnąca się wzdłuż niej, utrzymana w dość kameralnym stylu promenada. Ponadto warto też zwrócić uwagę na Oko Smoka – jest to jezioro … ze słoną wodą! na dnie którego, przebiegają liczne ważne procesy biochemiczne.
Lubiący aktywny wypoczynek, także znajdą coś w sam raz dla siebie. Na miłośników sportów wodnych a także żeglarstwa i turystyki wodnej czeka między innymi uważana za jedną z najbezpieczniejszych i najpiękniejszych na Morzu Adriatyckim przystani Marina Frapa.

Osoby lubiące dobrą kuchnię oraz szaleństwa zakupowe, mogą spędzić ciekawie dzień w licznych restauracjach, pizzeriach, kafeteriach czy sklepach, porozrzucanych po niemal całej miejscowości.

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Tamara Rosłoń - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "hotele Rogoznica – Chorwacja", "Rogoznica i okolice", "tanie noclegi w Chorwacji"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje