Informator i Przewodnik po Chorwacji • Hotele Primosten – Chorwacja • Niezbędne Informacje • Primosten zaprasza • Primosten i okolice • Wakacje • Gdzie na Chorwację
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS

Chorwacja Noclegi:

noclegi i zakwaterowanie Apartamenty na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Domki Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Hotele Na Chorwacji

Baska Voda hotele Baška Voda
Wyspa Brac hotele Brač
Brela hotele Brela
Wyspa Ciovo hotele Čiovo
Dubrownik hotele Dubrownik
Gradac hotele Gradac
Wyspa Hvar hotele Hvar
Wyspa Krk hotele Krk
Kukljica hotele Kukljica
Lumbarda hotele Lumbarda
Makarska hotele Makarska
Nin hotele Nin
Novi Vinodolski hotele Novi Vinodolski
Okrug Gornji hotele Okrug Gornji
Orebic hotele Orebić
Pisak hotele Pisak
Primosten hotele Primošten
Rogoznica hotele Rogoznica
Wyspa Vir hotele Vir
Zadar hotele Zadar


noclegi i zakwaterowanie Kempingi Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Kwatery prywatne na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Wille na Chorwacji


chorwacja
Hotele Primosten – Chorwacja

chorwacja

Hotel Zora – tu się koniecznie zatrzymaj.

Primosten to symbol swego rodzaju wygody i uniwersalizmu. Podobnie jest też pod względem możliwości wyboru miejsca do zatrzymania się na czas pobytu. Primosten zaprasza zarówno do prywatnych apartamentowców jak i do domów wczasowych. niekwestionowanym zwycięzcą jeśli chodzi o obiekty dla gości jest hotel Zora. Od morza dzieli go 15 metrów, od najbliższej plaży 20 – a od centrum – 500 metrów. Do swojej dyspozycji goście mają pokoje z balkonami lub bez. Obowiązujący cennik za pobyt 14-dniowy od jednej osoby to kwota między 54 a 90 Euro. W cenę pobytu wliczone jest niepełne wyżywienie czyli śniadania i kolacje. Do swojej dyspozycji goście mają między innymi: basen kryty z podgrzewaną wodą, baseny dla dzieci, masaż, saunę.

Uniwersalna Chorwacja czyli Primosten i okolice.

Chorwacja to doskonałe miejsce na letni wypoczynek, potwierdzi to każdy, kto chociaż raz zdecydował się by tam wyjechać. Najpiękniejszą z krain Chorwacji jest Dalmacja, rozciągająca się od północnego zachodu po południowy wschód czyli od Zadaru po Dubrownik. Obszar ten ma bardzo wiele do zaoferowania swoim gościom, zarówno tym, którzy poszukują miejsca do aktywnego wypoczynku, jak i tym spragnionym błogiego odprężenia. Nie brak również propozycji dla miłośników historii czy pasjonatów zabytków architektonicznych.
Jednym z ciekawszych i wartych odwiedzenia zakątków Dalmacji, w którym każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie jest urocza miejscowość o nazwie Primosten.

Primosten zaprasza.

Primosten to urokliwe miasteczko o charakterze typowo turystycznym, zamieszkałe przez co najmniej 2000 mieszkańców. Szacuje się, że co najmniej drugie tyle osób, przybywa do Primosten w czasie sezonu wakacyjnego czy urlopowego.


Miejsce to, jak żadne inne przyciąga uwagę przede wszystkim bardzo ciekawym krajobrazem. Tworzą go liczne plaże żwirowe, gdzie niegdzie wzbogacone urwistymi zboczami wpadającymi wprost do morza lub też niewielkimi skałkami, na których można uprawiać wspinaczkę o różnych stopniach trudności (w zależności od umiejętności, sprzętu oraz potrzeb). Czas wolny w Primosten można spędzić też, na spacerze który wiedzie nas wokół ruin dawnych murów obronnych miasta.


Jednakże piękne plaże, czysta woda, skałki czy ruiny murów to nie wszystko, co ma do zaoferowania Primosten swoim gościom. Otóż w jego bardzo bliskim sąsiedztwie, znajdują się jedne z piękniejszych winnic. Są one o tyle warte uwagi, że zostały wciągnięte na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Produkowane w nich wino, jest zaliczane do najlepszych gatunkowo w świecie.
Primosten to także siedemnastowieczny doskonale zachowany kościół świętego Jerzego usytuowany na szczycie miasta, prowadzą do niego liczne niewielkie, kamienne wąskie uliczki.
W miejscowości tej, można też skorzystać z takich dodatkowych atrakcji jak: surfing, wynajem samochodów, narty wodne czy kajaki.
Nie brak też miejsc, w których można zrobić pamiątkowe zakupy dla siebie czy swoich znajomych.

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Tamara Rosłoń - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "hotele Primosten – Chorwacja", "Primosten zaprasza", "tanie noclegi w Chorwacji"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje