Informator i Przewodnik po Chorwacji • Hotele Nin • Niezbędne Informacje • Przykładowe hotele w Nin • Wyszukiwarka wycieczek • Wakacje • Gdzie na Chorwację
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS

Chorwacja Noclegi:

noclegi i zakwaterowanie Apartamenty na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Domki Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Hotele Na Chorwacji

Baska Voda hotele Baška Voda
Wyspa Brac hotele Brač
Brela hotele Brela
Wyspa Ciovo hotele Čiovo
Dubrownik hotele Dubrownik
Gradac hotele Gradac
Wyspa Hvar hotele Hvar
Wyspa Krk hotele Krk
Kukljica hotele Kukljica
Lumbarda hotele Lumbarda
Makarska hotele Makarska
Nin hotele Nin
Novi Vinodolski hotele Novi Vinodolski
Okrug Gornji hotele Okrug Gornji
Orebic hotele Orebić
Pisak hotele Pisak
Primosten hotele Primošten
Rogoznica hotele Rogoznica
Wyspa Vir hotele Vir
Zadar hotele Zadar


noclegi i zakwaterowanie Kempingi Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Kwatery prywatne na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Wille na Chorwacji


chorwacja
Hotele Nin
CHORWACJA WCZASY

chorwacja

 

Wakacje marzeń w Nin

Nin jest to małe i spokojne miasto, które znajduje się 16 km na północ od Zadaru. Miasto mieści się na małej wyspie, która znajduje się w zatoczce, oddzielonej od większej zatoki półwyspem. W małej zatoce nie można kąpać się; jest to port. Jest natomiast możliwość kąpieli w dużej zatoce. Zatoka jest płytka i piaszczysta. Jest to wspaniałe miejsce do kąpieli i zabaw dla dzieci. W mieście jest ciekawa starówka na wyspie, a także dużo domów, położonych na brzegu, wokół zatoki. Jest to miasteczko, które żyje z turystyki. Można tam znaleźć swobodnie dużo ogłoszeń o wolnych pokojach i apartamentach dla turystów. W pobliżu plaż jest duże pole kampingowe.

Starówka jest otoczona pozostałościami dawnych murów, a wśród nich są dwie bramy (XV – XVIII w.). Bramy prowadzą na dwa kamienne mosty, które łączą wyspę z lądem. Najcenniejszy zabytek miasta Nin to Kościół Świętego Krzyża z IX w. W X w. prawdopodobnie Kościół był siedzibą biskupa. Kościół ten uważa się za najmniejszą Katedrę na świecie (w obwodzie ma około 40 metrów). W mieście jest też maleńki Kościół św. Mikołaja z XII w. Starówka Ninu jest ładna i malownicza.

Przykładowe hotele w Nin

Zanton Holiday Resort

Jest położony 15 km od miasta Zadar, w pobliżu miejscowości Nin. Ten hotel doskonale nadaje się na rodzinny wypoczynek, rozrywkę, a także do uprawiania sportów. Na terenie Zadaru są: Jeziora Plitwickie, Wyspy Kornati, wodospady Krka, Paklenica i Północny Velebit, które są pod ochroną UNESCO. Cena za nocleg w pokoju wynosi od 29 euro.

Hotel Laguna

Jest położony w miejscowości Privlaka, w pobliżu Splitu, niedaleko kamienistej plaży, którą otacza bardzo czyste morze. W hotelu są komfortowo urządzone pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu. Na półwyspie Privlaka są liczne, piaszczyste zatoki oraz miejsca z błotem o działaniu leczniczym. Hotelowy taras, położony w pobliżu wybrzeża oferuje piękne widoki na okolicę. Jest to wspaniałe miejsce na odpoczynek. Na plaży jest bar. W pobliżu hotelu można grać w tenisa, albo w golfa. W okolicy są też dyskoteki, centrum odnowy biologicznej, kawiarnie oraz bary koktajlowe. Cena za pokój za noc wynosi od 70 euro.

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Agata Krawiec z Wrocławia - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "hotele Nin", "przykładowe hotele w Nin", "tanie noclegi w Chorwacji"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje