Informator i Przewodnik po Chorwacji • Hotele Lumbarda • Niezbędne Informacje • Hotele w Lumbardii - opisy i opinie • Rodzinne wakacje w Lumbardii • Wakacje • Gdzie na Chorwację
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS

Chorwacja Noclegi:

noclegi i zakwaterowanie Apartamenty na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Domki Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Hotele Na Chorwacji

Baska Voda hotele Baška Voda
Wyspa Brac hotele Brač
Brela hotele Brela
Wyspa Ciovo hotele Čiovo
Dubrownik hotele Dubrownik
Gradac hotele Gradac
Wyspa Hvar hotele Hvar
Wyspa Krk hotele Krk
Kukljica hotele Kukljica
Lumbarda hotele Lumbarda
Makarska hotele Makarska
Nin hotele Nin
Novi Vinodolski hotele Novi Vinodolski
Okrug Gornji hotele Okrug Gornji
Orebic hotele Orebić
Pisak hotele Pisak
Primosten hotele Primošten
Rogoznica hotele Rogoznica
Wyspa Vir hotele Vir
Zadar hotele Zadar


noclegi i zakwaterowanie Kempingi Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Kwatery prywatne na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Wille na Chorwacji


chorwacja
Hotele Lumbarda
CHORWACJA WCZASY

chorwacja

 

Rodzinne wakacje w Lumbardii

Lumbarda to gmina, która jest zamieszkała przez ponad 1000 mieszkańców. Jest oddalona od miasta Korčula 6 kilometrów na wschód. Jest położona wzdłuż wybrzeży, nad małymi zatoczkami, wśród okolicznych pagórków i otoczona winnicami. Do Lumbardii można dojechać drogą asfaltową. Lumbarda to typowa wioska rybacka. Miejscowa ludność zajmuje się rolnictwem i turystyką. Przy hotelach są kampingi, prywatne pensjonaty, kwatery, sklepy oraz mała przystań. W Lumbardii działa towarzystwo kulturalno-artystyczne, które zajmuje się muzyką, śpiewem, folklorem oraz amatorską sztuką teatralną. W Lumbardii są plaże piaszczyste, żwirowe i betonowe. Lumbarda w starożytności była grecką osadą. Świadczą o tym wykopaliska archeologiczne w pobliżu. W Lumbardii znajdują się piękne rezydencje chorwackiej arystokracji, które pochodzą z okresu renesansu. Z Lumbardii pochodzi bardzo popularne chorwackie wino – Grk. W niewielkiej odległości jest piaszczysta plaża i mała przystań.

W Lumbardii można znaleźć komfortowe zakwaterowanie. Są tam doskonałe możliwości do sportu i rekreacji. Lumbarda to wspaniałe miasto na rodzinne wakacje. W Lumbardii są liczne pomniki, galerie, a także domy znanych artystów.

Turyści mogą korzystać z supermarketów, piekarni, poczty, kafejki internetowej, sklepów z pamiątkami, bazaru, koktajl barów. W pobliżu znajduje się chorwacki park narodowy i port. Są organizowane wycieczki po okolicy, wycieczki do pobliskich wysp, wieczory rybackie, popularne zabawy.

W Lumbardii znajdują się ciekawe miejsca do nurkowania, do uprawiania windsurfingu, a także długie trasy do jazdy rowerowej i do biegania. Jest to bardzo dobre miejsce na ciekawe wycieczki i spacery. Jest tam też możliwość pływania do pobliskich wysp.

Przykładowe hotele w Lumbardii - opisy i opinie

W Lumbardii są możliwości zakwaterowania w: kwaterach prywatnych, apartamentach, pokojach, hotelach, pensjonatach i obozach.

Hotel Borik

Znajduje się w centrum Lumbardii, w pobliżu głównej ulicy i plaży. Z okien hotelu widać przystań i półwysep Peljesac. Hotel jest w dawnej, letniej rezydencji, wybudowanej z kamienia. Rezydencję otacza park pinii i cyprysów. Plaża jest w pobliżu hotelu. Pobyt w hotelu kosztuje od 41 euro za dobę.

Villa Sokol

Jest to kamienna willa, położona w malowniczej zatoce Lumbarda. Zatoka jest otoczona drzewami sosnowymi i oliwnymi. W willi jest dostęp do Internetu i bezpłatny parking. Pobyt w hotelu kosztuje od 80 euro za dobę.

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Agata Krawiec z Wrocławia - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "hotele Lumbarda", "hotele w Lumbardii - opisy i opinie", "tanie noclegi w Chorwacji"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje