Informator i Przewodnik po Chorwacji • Domki nad morzem • Z widokiem na morze • Domek a willa • Cena noclegu • Wakacje • Gdzie na Chorwację
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS

Chorwacja Noclegi:

noclegi i zakwaterowanie Apartamenty na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Domki Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Hotele Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Kempingi Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Kwatery prywatne na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Wille na Chorwacji


chorwacja
Domki- Chorwacja- ceny- domki nad morzem
CHORWACJA WCZASY

chorwacja

 

Domek nad morzem

Ponieważ Chorwacja słynie z morza a jej głównym towarem eksportowym jest piękno krystalicznie czystej wody to niezwykle atrakcyjną propozycję zakwaterowania stanowią domki nad morzem. W zasadzie powinno się mówić o domkach z widokiem na morze, bo cały ruch turystyczny w Chorwacji odbywa się jedynie nad morzem.

Najlepsze miejsca

To, które z oferowanych miejsc uznamy za najlepsze to oczywiście rzecz gustu. Największym jednak powodzeniem wśród turystów cieszą się domki wynajmowane w okolicy Zadaru czy na wyspie Krk, gdzie w zasadzie przynajmniej jedno okno musi wychodzić na morze. Ofert jest dużo i jeśli ktoś woli mieć widok na spokojną zatoczkę może wybrać okolice miasta Gradac.

Domek a willa

W zasadzie w Chorwacji takie rozróżnienie wprowadza się trochę sztucznie, bo domki od willi czasem nie różnią się niczym. Częściej jednak od willi nie są wyposażone w klimatyzację i z reguły nie zapewniają dostępu do bezprzewodowego internetu, ale ponieważ turysta w Chorwacji jest najdroższy to ta sytuacja również dynamicznie się poprawia i większość domków powoli dorównuje komfortem (ale nie metrażem!) przeciętnej willi.

Cena noclegu

Ceny noclegów w domkach są dość zróżnicowane, ale zazwyczaj mieszczą się w przedziale cen za nocleg w hotelu, tak więc wybór polega jedynie na dobraniu sobie odpowiednich usług dodatkowych- jeśli nie potrzebujemy porannej kawy i śniadania przygotowanego przez hotelową kuchnię to prawdopodobnie będziemy bardziej zadowoleni z domku. Można przyjąć, że średnia cena za wynajem w sezonie będzie wynosiła około 40 do 60 Euro w domku o niższym standardzie i poniżej stu Euro w takim o standardzie nieco wyższym. Poza sezonem ceny spadają nawet o 50%, więc to może być receptą na obniżenie kosztów wyjazdu.

Zarezerwuj przed wyjazdem

Domki można oczywiście wynająć już na miejscu, jednak dla bezpieczeństwa i własnego spokoju warto zarezerwować miejsca przed wyjazdem, bo nawet, jeśli noce w Chorwacji są ciepłe to nie zawsze przyjemnie jest je spędzać pod gołym niebem.

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Robert Wąsik - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "domki nad morzemi", "cena noclegu", "domek a willa"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje