Nin – noclegi,apartamenty, atrakcje • Nin historia i zabytki • Źródła lecznicze w Nin • Mineralne błota • Placówki leczenia chorów reumatologicznych w Nin• Gdzie na Chorwację
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS

Chorwacja Noclegi:

noclegi i zakwaterowanie Apartamenty na Chorwacji

Baska Voda apartamenty Baška Voda
Wyspa Brac apartamenty Brač
Brela apartamenty Brela
Wyspa Ciovo apartamenty Čiovo
Dubrownik apartamenty Dubrownik
Gradac apartamenty Gradac
Wyspa Hvar apartamenty Hvar
Wyspa Krk apartamenty Krk
Kukljica apartamenty Kukljica
Lumbarda apartamenty Lumbarda
Makarska apartamenty Makarska
Nin apartamenty Nin
Novi Vinodolski apartamenty Novi Vinodolski
Okrug Gornji apartamenty Okrug Gornji
Orebic apartamenty Orebić
Pisak apartamenty Pisak
Primosten apartamenty Primošten
Rogoznica apartamenty Rogoznica
Wyspa Vir apartamenty Vir
Zadar apartamenty Zadar

noclegi i zakwaterowanie Domki Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Hotele Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Kempingi Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Kwatery prywatne na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Wille na Chorwacji


chorwacja
Nin – noclegi,apartamenty, atrakcje

chorwacja

 

Nin – miejsce tętniące historią

Nin, jedno z najstarszym miast Chorwacji, zbudowane około IX wieku p.n.e. zachwyca starodawną architekturą i przepięknymi widokami. Położone na obszarze północnej Dalmacji, stało się ulubionym miejscem urlopowym dla wielu turystów. Nin odgrywa również ważną rolę w lecznictwie – niedaleko odnaleziono duże pokłady peloidów (mineralnych błot), które pomagają leczyć choroby reumatyczne i stawowe. Koniecznie należy zobaczyć w Nin stare miasto, Kościół św. Krzyża (najmniejsza katedra świata) oraz Muzeum Archeologiczne – z ciekawymi eksponatami.

Apartamenty w Nin

Dla turystów wymagających luksusu, przestronnych pomieszczeń oraz wygód, Nin przygotowało ciekawe oferty. Znajdziemy tu apartamenty przeznaczona zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla grup przyjaciół, którzy wspólnie przemierzają Chorwację.

Grupy kilkuosobowe mogą pomyśleć o rezerwacji pokoi w Willi Lucija – posiada ona wygodne noclegi dla 5-6 osób w jednym apartamencie. Położona jest niedaleko wybrzeża – tylko 150m dzieli nas od brzegu, dla gości dostępny jest ogród, istnieje także możliwość zabrania na urlop zwierząt domowych – po wcześniejszej konsultacji z właścicielami. Cena pobytu w Willi to około 70 Euro za dobę (w przypadku grup 5 osobowych, w trakcie sezonu).

Ciekawą ofertę przygotował także dom Fifa, koszt pobytu 5 osobowej grupy to maksymalnie 90Euro za dobę. W apartamencie znajdują się dwa duże tarasy – jeden wychodzący na wschód, a drugi na zachód. Do dyspozycji gości jest pełne wyposażenie kuchni oraz łazienka, możliwy wykup klimatyzacji.

Trzy nowoczesne apartamenty przygotowała Willa Danijela w Nin. Pomieszczenia są 4 bądź 2 osobowe – jest to więc propozycja dla małżeństw. Spokojna, cicha okolica, sąsiedztwo ogrodu i sadu, a także łatwy dostęp do wybrzeża sprawiają, że Danijela stanowi atrakcyjną ofertę. Koszt pobytu to około 45Euro za dwie osoby.

Ostatnia proponowana oferta w Nin, to apartament Bozito. Dwa obiekty – jeden dwu- drugi czteroosobowy wyposażone zostały komfortowo i wygodnie. Koszt pobytu to maksymalnie 60 Euro za dwie osoby (w środku sezonu).

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Anna Prabucka - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "apartamenty w Nin", "Nin, historia", "Nin, naturalne źródła lecznicze"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje