Informator i Przewodnik po Chorwacji • Apartamenty Čiovo – Wyspa Čiovo, Chorwacja wczasy • Przykładowe apartamenty na wyspie Čiovo • Apartamenty Oaza • Villa Sunrise, Willa Babaja •
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS

Chorwacja Noclegi:

noclegi i zakwaterowanie Apartamenty na Chorwacji

Baska Voda apartamenty Baška Voda
Wyspa Brac apartamenty Brač
Brela apartamenty Brela
Wyspa Ciovo apartamenty Čiovo
Dubrownik apartamenty Dubrownik
Gradac apartamenty Gradac
Wyspa Hvar apartamenty Hvar
Wyspa Krk apartamenty Krk
Kukljica apartamenty Kukljica
Lumbarda apartamenty Lumbarda
Makarska apartamenty Makarska
Nin apartamenty Nin
Novi Vinodolski apartamenty Novi Vinodolski
Okrug Gornji apartamenty Okrug Gornji
Orebic apartamenty Orebić
Pisak apartamenty Pisak
Primosten apartamenty Primošten
Rogoznica apartamenty Rogoznica
Wyspa Vir apartamenty Vir
Zadar apartamenty Zadar

noclegi i zakwaterowanie Domki Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Hotele Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Kempingi Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Kwatery prywatne na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Wille na Chorwacji


chorwacja
1. Apartamenty Čiovo – Wyspa Čiovo
CHORWACJA WCZASY

chorwacja

Wypoczynek na Wyspie Čiovo

Wyspa Čiovo jest znana z pięknych plaż, nadbrzeża porośniętego lasem oraz wielu, maleńkich wiosek. Jest położona w środkowej Dalmacji i połączona z miastem Trogir ruchomym mostem. Na całej powierzchni wyspy znajduje się kilka miasteczek: Okrug Donji, Okrug Gornij, Arbanija, Slatine, Zedno, Čiovo.

W miejscowości Čiovo, nad pieczarą, w której chronili się kiedyś pustelnicy, został zbudowany klasztor franciszkański Św. Ante, który zachował wygląd z XVII wieku. W klasztorze znajdują się piękne obrazy z XVII wieku.

Są tam też mniejsze kościółki: Św. Nikole (XIV w.), Św. Andrije (VI/VII w.), Św. Petra (XVI w.). Nad morzem znajduje się kościół Matki Boskiej, który jest budowlą neoromantyczną z renesansowymi dodatkami. Okrug Gornij i Okrug Donji dawniej należały do Trogiru, a aktualnie są samodzielną gminą. Turyści mogą tam odwiedzić kościoły Św. Tudora i Św. Karla Boromejskiego z XVIII w.

Na wyspie Čiovo turyści mają możliwość wspaniałego wypoczynku, rekreacji, kąpieli i zwiedzania licznych zabytków historycznych. Roślinność śródziemnomorska, archipelag złożony z małych wysepek, łagodny klimat, piękne plaże w małych zatoczkach mogą sprawić, że wakacje w takim miejscu będą wspaniałe.

Przykładowe apartamenty na wyspie Čiovo

Na wyspie Čiovo jest bardzo dużo apartamentów, domów wypoczynkowych, hoteli, a także ośrodków turystycznych.

Villa Sunrise

Nocleg jest możliwy w cenie od 178 zł do 395 zł. W apartamentach znajdują się: klimatyzacja, basen, korty tenisowe, ogólnodostępna kuchnia, dostęp do TV, dostęp do komputera i Internetu. Plaża znajduje się w odległości 300 metrów od apartamentów.

Apartamenty Oaza

Znajdują się w północnej części wyspy Čiovo. Wygodne położenie pozwala na łatwe i szybkie dotarcie do centrum Trogiru. Plaże znajdują się dookoła całej wyspy. W niedalekiej odległości od apartamentów są: sklepy, piekarnia, poczta, apteka, restauracje, kawiarenki i dworzec autobusowy. W pobliżu są 2 prywatne parkingi.

Willa Babaja

Znajduje się w miejscowości Okrug Gornij. Dzielnica wyspy, w której jest dom Babaja nazywa się Rastici i jest z południowej strony wyspy. Z tej strony wyspy jest widoczna wyspa Brac i Solta, do których można dopłynąć promem ze Splitu. Dom jest oddalony od morza 80 metrów.

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Agata Krawiec z Wrocławia - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "apartamenty na wyspie Čiovo", "Wyspa Čiovo", "apartamenty Oaza"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje