Informator i Przewodnik po Chorwacji • Apartamenty Brela – Chorwacja • Luksus znaczy Brela• Idealne wczasy w Chorwacji • Brela - turystyczne atrakcje • Źródła słodkiej wody! •
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS

Chorwacja Noclegi:

noclegi i zakwaterowanie Apartamenty na Chorwacji

Baska Voda apartamenty Baška Voda
Wyspa Brac apartamenty Brač
Brela apartamenty Brela
Wyspa Ciovo apartamenty Čiovo
Dubrownik apartamenty Dubrownik
Gradac apartamenty Gradac
Wyspa Hvar apartamenty Hvar
Wyspa Krk apartamenty Krk
Kukljica apartamenty Kukljica
Lumbarda apartamenty Lumbarda
Makarska apartamenty Makarska
Nin apartamenty Nin
Novi Vinodolski apartamenty Novi Vinodolski
Okrug Gornji apartamenty Okrug Gornji
Orebic apartamenty Orebić
Pisak apartamenty Pisak
Primosten apartamenty Primošten
Rogoznica apartamenty Rogoznica
Wyspa Vir apartamenty Vir
Zadar apartamenty Zadar

noclegi i zakwaterowanie Domki Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Hotele Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Kempingi Na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Kwatery prywatne na Chorwacji
noclegi i zakwaterowanie Wille na Chorwacji


chorwacja
Apartamenty Brela – Chorwacja

chorwacja

Chorwacja czyli wymarzone wakacje dla każdego.

Chorwacja to jedno z częściej odwiedzanych przez turystów miejsce. Goście doceniają ten kraj za wiele jego licznych walorów. Przyjezdni mogą nacieszyć się tutaj pięknym słońcem, ciepłym morzem oraz wieloma ciekawymi atrakcjami. Jednym z częściej odwiedzanych przez turystów miejscem jest Brela, zaliczana do tak zwanej Makarskiej Riwiery. Teren ten to idealne wręcz i wymarzone miejsce na udany wypoczynek. Nic więc dziwnego, że rok rocznie Brela gromadzi na swoim obszarze, coraz liczniejsze rzesze turystów.

Brela znaczy luksus.

Brela stała się swego rodzaju symbolem przesytu i luksusu. To właśnie na jej obszarze znajduje się najwięcej prywatnych, oddawanych do dyspozycji turystów, luksusowych domów wypoczynkowych i apartamentów oraz równie atrakcyjnych hoteli i pensjonatów. Nie brak tu także, oryginalnie urządzonych restauracji oraz innych tego typu lokali gastronomicznych.

Jednym z częściej odwiedzanych a jednocześnie chwalonych przez turystów miejscem noclegowym jest hotel Bluesun Maestra. Jest on położony w zacisznej okolicy, dość blisko plaży. Hotel oferuje głównie jedno – i dwuosobowe, nowocześnie urządzone pokoje. Cena pobytu to kwota od 50 do 135 Euro za dobę.

Turyści chwalą sobie też noclegi w domach wypoczynkowych. Jednym z nich jest Dom wypoczynkowy Korina. Pokoje jedno – i dwuosobowe z pełnym wyposażeniem, nowocześnie urządzone, spełniają w pełni wszelkie oczekiwania gości. Dodatkowo turyści mogą skorzystać z takich atrakcji jak gokarty, jazda konna, rejsy statkiem czy serfowanie.

Turystyczne atrakcje.

Brela to miejscowość, której główną chlubą a jednocześnie największą atrakcją jest sześciokilometrowa! plaża żwirowa. Rozciąga się ona zarówno po jednej jak i po drugiej stronie miasta. wzdłuż nich przebiega przyjemnie zacieniona promenada z licznymi kafejkami i plażowymi barami.

Sporą ciekawostką turystyczną, która przyciąga ciekawskich, są tryskające z dna źródła słodkiej wody!

Brela kusi także niecodziennymi widokami, ogrodów oliwnych, gajów pomarańczowych i cytrynowych. Należy podkreślić, że prócz turystyki mieszkańcy, zajmują się głównie sadownictwem.

Brela to miejsce, które przede wszystkim nadaje się na udany wypoczynek całych rodzin – szczególnie z małymi dziećmi. Jest to też wprost wymarzone miejsce dla osób, które uwielbiają przyjemne leniuchowanie w pełnym słońcu, nad czystą krystalicznie i ciepłą wodą.

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Tamara Rosłoń - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "Apartamenty Brela – Chorwacja", "atrakcje m.Brela", "luksusy Breli"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje