Informator i Przewodnik po Chorwacji • Apartamenty Brač – Wyspa Brač - Chorwacja wczasy • Atrakcje Wyspy Brač • Przykładowe apartamenty na Wyspie Brač • Villa Ana Pansion – Selca •
Wakacje Chorwacjachorwacja
Apartamenty Brač – Wyspa Brač
CHORWACJA WCZASY

chorwacja

Atrakcje Wyspy Brač

Najbardziej interesująca miejscowość na wyspie Brač to Bol. Znajdują się tam liczne dyskoteki, a także bary. Z Bol można wchodzić na górę Vidova (778 m). Jest to najwyższe wzniesienie na Adriatyku. W centrum miasta Bol jest Kościół Gospa od Karmela, zbudowany w XVII w. oraz pałac gotycki i Kastela. Na południowym wybrzeżu wyspy Brač jest Klasztor Głagolitów.

Pusica to spokojne miasto, które jest odpowiednie dla tych osób, które lubią spokojne wakacje. W miasteczku są organizowane różne imprezy kulturalne. Pusica jest drugą pod względem wielkości miejscowością wyspy. Leży na północnej stronie wyspy i jest chroniona zatoką. Znajdują się tam kamieniołomy, z których pochodzi marmur z Brač, wykorzystany do budowy Pałacu Dioklecjana w Split i Białego Domu w Waszyngtonie. Na wyspie Brač odbywa się co roku letni festiwal muzyczny oraz wiele innych, mniejszych imprez kulturalnych. Wyspa to doskonałe miejsce na wczasy dla wszystkich, którzy lubią uprawiać sporty. Jest tam możliwość surfowania, nurkowania, wspinaczki, gry w tenisa. Dla miłośników nurkowania są tam profesjonalne szkoły nurkowania, które oferują kursy nurkowania oraz podwodne wyprawy nurkowe. Interesującą atrakcją jest półwysep o długości około 600 metrów, nazywany Zlatni rat. Można tam swobodnie pływać i opalać się. Jest tam też jedna z najpiękniejszych plaż Adriatyku. Supetar to bardzo ważna miejscowość na wyspie. Znajduje się tam barokowy Kościół Sv Petar oraz kosztowne malowidła grobowe rodziny Bracs.

Przykładowe apartamenty na Wyspie Brač

Villa Santa Lucia – Milna Całkowita powierzchnia obiektu to 125 m². Jest tam wspaniały ogród o powierzchni 350 m². Obiekt posiada: klimatyzację, parking, balkon, podwórze, dostęp do kamiennej plaży, dostęp do plaży betonowej, taras, grill. Cena za łóżko od 15 euro.

Villa Ana Pansion – Selca

Powierzchnia obiektu wynosi 200 m². Znajduje się tam ogród o wielkości 500 m². Jest to bardzo atrakcyjny i elegancki dom. Odpowiedni dla turystów, którzy preferują komfortowy wypoczynek. Na terenie obiektu są: klimatyzacja, parking, dostęp do Internetu, balkon, podwórze, taras, grill, korty tenisowe. Obiekt stwarza możliwość dostępu do plaży kamiennej i betonowej.

Cena za łóżko od 15 euro.

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Agata Krawiec z Wrocławia - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "atrakcje Wyspy Brač", "obiekty wyspy Brač", "przykładowe apartamenty"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje