Informator i Przewodnik po Chorwacji •Czarter jachtów w Chorwacji •Podstawowe warunki czarteru jachtu w Chorwacji • Koszty wakacji na czarterowanym jachcie • wakacje na morzu •
Wakacje Chorwacja


ADVERTISEMENTS
iqoption.pl - bonus demo opcje binary
iqoption .pl - program partnerski


chorwacja
Czarter jachtów w Chorwacji

chorwacja

Chorwacja oferuje turystą nie tylko wspaniałe plaże i niezwykłe zabytki architektoniczne, lecz również możliwość spędzenia niezapomnianych wakacji na morzu. Wakacje na jachcie w rejonie Chorwacji to nie tylko stosunkowo spokojne żeglowanie, pobyt na jachcie umożliwia również większą swobodę spędzenia wolnego czasu. Chorwacka część Adriatyku to ponad 1700 urokliwych wysp małych wysepek wspaniałych klifów i dostarczających niezapomnianych wrażeń raf. Warunki takie stwarzają idealne warunki do żeglowania, nurkowania i rozkoszowania się podwodnym światem. Spędzając urlop na jachcie mamy w zależności od klasy wynajmowanej jednostki do dyspozycji również telewizję, oraz Internet

Podstawowe warunki czarteru jachtu w Chorwacji

Wynajmując jacht na terenie Chorwacji musimy posiadać chorwacki patent kapitana jachtowego oraz licencje radiową. Dla osób posiadających odpowiednią widzie żeglarską istnieje możliwość uzyskania odpowiednich patentów w kapitanatach portów poprzez zdanie odpowiednich egzaminów. Wielbiciele żeglarstwa nieposiadający odpowiednich uprawnień morskich powinni zdecydować się na wynajęcie jachtu w raz z odpowiednią załogą. Proces rezerwacji jachtu odbywa się najczęściej zdalnie za pośrednictwem jednej z kilku stron internetowych firm oferujących usługi tego typu. W większości przypadków konieczne jest uregulowanie należności za czarter najpóźniej na miesiąc przed rozpoczęciem rejsu. Czarterując jacht musimy liczyć się również z koniecznością wniesienia w chwili przejęcia jachtu kaucji zależnej od długości czasu wypożyczenia oraz klasy jachtu. Kaucja stanowi zabezpieczenie roszczeń firmy wynajmującej jacht w przypadku uszkodzenia jachtu. Jeżeli jacht zostanie zwrócony w stanie, jakim został wyczarterowany kaucja zostaje zwrócona. Wypoczynek na jachcie cieszy się stosunkowo durzą popularnością, dlatego też wskazanym jest zarezerwowanie jachtu, z co najmniej kilku miesięcznym wyprzedzeniem.

Koszty wakacji na czarterowanym jachcie

W zależności od zainteresowań możemy wynająć odpowiedni dla miłośników regat jacht sportowy, znakomicie wyposażony jacht motorowy, wygodną żaglówkę lub prawdziwie luksusowy super jacht. Ceny czarteru jachtu uzależnione są przede wszystkim pod klasy wynajmowanego jachtu, wpływ na cenę wynajmu ma również okres, w którym decydujemy się na taki rodzaj spędzenia wolnego czasu. Różnice pomiędzy wynajmem w sezonie wakacyjnym i poza sezonem sięgają około 30%. Orientacyjne ceny zawiera poniższa tabela, przedstawione ceny nie zawierają kosztów wyżywienia oraz ubezpieczenia gdyż są one uzależnione od liczby wypoczywających osób.

Rodzaj jachtu

Orientacyjna cena minimalna zależna od modelu jednostki oraz daty czarteru

Orientacyjna cena maksymalna zależna od modelu jednostki oraz daty czarteru

Żaglówka

550€ za tydzień

2100 € za tydzień

Łódź regatowa

800 € za tydzień

3200 € za tydzień

Jacht żaglowy z załogą

4300 € za tydzień

28000 € za tydzień

Łódź motorowa z załogą

5400 € za tydzień

 56 tys. € za tydzień

 

Chorwacja-artykuł-copyscape

Autor: Sebastian Jągowski - Prawa do artykułu należą do chorwacjawczasy.com


SUPER WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA POD SŁOWA:
WAKACJE, TURYSTYKA, WCZASY CHORWACJA

Wszystkie informacje o wczasach w Chorwacji znajdziesz przez naszą wyszukiwarkę. Ta specjalna chorwacka wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć informacje na temat wakacji w Chorwacji. Wpisz na przykład "wakacje na morzu", "czarter jachtów", "cennik wypożyczania"


200 złotych na wakacje

Bookmark and Share

Nowe oferty Last Minute. Twój E-Mail:


LINKI SPONSOROWANE
NIEZBĘDNIK TURYSTY - Chorwacja
:: Partnerzy

200 złotych na wakacje